Dzień, który zmienił moje życie

serial paradokumentalny

codziennie
6:00 CET

Dzień, który zmienił moje życie

„Dzień, który zmienił moje życie” to format, stworzony w oparciu o prawdziwe, zmieniające ludzkie życie historie.  W Telewizji POLSAT zadebiutował wiosną 2014 r. Serial, który we francuskiej telewizji odniósł ogromny sukces, także w Polsce zdobył wierne grono widzów. Zapraszamy na historie inspirowane prawdziwym życiem.

 

Historie opowiedziane w tym serialu napisało życie. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej szokujących i zaskakujących wydarzeń, które miały miejsce w ciągu jednego dnia ich życia i wywróciły ich świat do góry nogami. W każdym odcinku tego serialu poznamy dwie z tych historii.

 

Prezentowane  w serialu postacie wcielają się aktorzy-amatorzy. Nie tylko odtwarzają wydarzenia, ale również udzielają wypowiedzi bezpośrednio do kamery, dając widzom możliwość lepszego zrozumienia psychologii postaci. Prowadzona z offu narracja nadaje programowi realistyczny wydźwięk.

 

Tematy poruszane w kolejnych odcinkach tego serialu są uniwersalne: zdrada i kłamstwo, korupcja i manipulacja, kryzysy, przyjaźnie i waśnie, kłopoty z prawem. To historie, inspirowane prawdziwym życiem - takie, które mogą się zdarzyć każdemu z nas.  

 

Za produkcję serii „Dzień, który zmienił moje życie” odpowiada Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest  Okił Khamidow, znany z takich produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, czy „Zdrady”.  

[]