Pielęgniarki

serial paradokumentalny

poniedziałek-piątek
9:00 CET

Pielęgniarki

„Pielęgniarki” to codzienny serial należący do bardzo popularnego gatunku telewizyjnego scripted docu, który podbił serca widzów Telewizji POLSAT. Serial przedstawia często skomplikowane losy wspaniałych kobiet wykonujących trudny, ale bardzo szlachetny zawód pielęgniarki. Każdy odcinek opowiada odrębną, intrygującą historię obyczajową związaną z losem i dolegliwościami pacjenta oraz barwne historie z życia personelu medycznego szpitala. 

 

„Pielęgniarki” to pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, codziennych problemach i dylematach moralnych na tle szpitalnego życia. Miejsce akcji: szpital jest tylko pewnego rodzaju pretekstem do opowiedzenia frapującej historii o ludziach, podobnych do nas. A przypadki pacjentów to różnorodne ludzkie dramaty, łzy i namiętności, zdrady, rozstania i nowe miłości, zazdrość, nienawiść, złość, żal i przebaczenie. Zawód pielęgniarki to praca z ludźmi, ale także umiejętność radzenia sobie z ich emocjami. 

 

„Pielęgniarki” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma ATM, która jest potentatem na rynku telewizyjnym w naszym kraju, a dla naszej anteny realizuje też tak popularne produkcje, jak: „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”.

[]