O serialu

Zapraszamy na rodzinny serial komediowy, w którym występują: Piotr Adamczyk, Wojciech Mecwaldowski, Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska i Paweł Wawrzecki. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska.

 

„Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy. Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia.

 

Siedemnaście lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co owocuje mnóstwem przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

 

„Kowalscy kontra Kowalscy” to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości - wszystko to sprawia, że czas spędzony w ich towarzystwie jest fantastyczną rozrywką dla całej rodziny.Zobacz więcej