O serialu

Serial obyczajowy o dwóch oddziałach patrolujących ulice współczesnego Wrocławia. Pijackie zaułki, zapyziałe podwórka, złodziejskie mety - odważna ekipa pojawia się w najgorszych zakamarkach miasta, aby poznać mroczną rzeczywistość.

 

Bohaterowie każdego dnia muszą zmierzyć się z trudnymi problemami społecznymi, poradzić sobie z rodzinnymi awanturami, napadami, pijanymi kierowcami i desperatami. Pracy w wydziale prewencji Komendy Miejskiej towarzyszą największe emocje, a stawką jest ludzkie życie. W pełnym zwrotów serialu nie brakuje spektakularnych akcji i przykładów prawdziwej odwagi. Wszystko dzięki zdecydowanym na każde działanie w obliczu prawa policyjnym załogom.

 

Funkcjonariuszom towarzyszymy również w życiu prywatnym, gdy zdejmują policyjne mundury i zrzucają maski twardzieli. Poznajemy ich codzienne rozterki i zmagania ze stresem, próby pogodzenia pracy wymagającej 24-godzinnej gotowości z życiem rodzinnym oraz przeżywamy razem z nimi chwile wahania i myśli o odejściu ze służby.Zobacz więcej
Wideo