O nas

Polsat 1 to nowy kanał satelitarny Grupy Polsat adresowany do Polaków mieszkających za granicą.


W Polsat 1 widzowie mogą zobaczyć atrakcyjne audycje wyselekcjonowane z bogatej biblioteki programowej Polsatu, TV4, Polsat Cafe oraz Polsat Play. Szefem kanału jest Agnieszka Sarnecka-Piekarska.

 

Oferta kanału została zaplanowana tak, aby widzowie mieszkający poza granicami Polski mogli obejrzeć najnowsze pozycje programowe tuż po premierze na antenie głównej Polsatu. Celem kanału jest dotarcie do jak najszerszej grupy Polaków w innych krajach, stąd jego uniwersalny charakter i audycje przeznaczone dla szerokiego grona widzów.

 

W ofercie znajdziemy najnowsze polskie seriale Telewizji POLSAT m.in. „Przyjaciółki”, „W rytmie serca” oraz hitowe produkcje, które od lat przyciągają przed telewizory miliony widzów i na których wychowały się już całe pokolenia: „Świat według Kiepskich” czy „Pierwsza miłość”. Widzowie za granicą mogą również śledzić losy bohaterów historii, które zdarzają się zwykłym ludziom w „Trudnych sprawach” czy „Dlaczego ja?”. Dla mężczyzn Polsat 1 przygotował m.in. serial „Malanowski i partnerzy”, „Policjantki i Policjanci” oraz „Stołeczną drogówkę”, a kobiety zaprasza na lifestylową „Aleję Sław”, „Shopping Queen” i „Drugą stronę gwiazd”. W Polsat 1 znajdują się także programy hobbystyczne: „Taaaka ryba”, „Kołowrotek” oraz kulinarne: „Ewa gotuje” i „Grzeszki na widelcu”. Obok rozrywki, oferta programowa nowego kanału obejmuje także serwisy informacyjne oraz Wydarzenia i Interwencję.© Polsat1 2019