O serialu

W tytułowej roli Paulina Chruściel, a towarzyszą jej m.in. Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek i Wojciech Zieliński.

 

Maria to silna kobieta, matka czworga dzieci. To właśnie na ich wychowaniu skupiała się przez ostatnie lata. Po rozstaniu z mężem postanawia znowu realizować się zawodowo. Powrotu do pracy nie ułatwia jej zbuntowany i cyniczny zespół. Podwładni nie doceniają jej zmysłu wnikliwej obserwacji i doświadczenia. Tymczasem zaskakujące metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest świetnym psychologiem - wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę. Wszystko po to, żeby zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy.

 

Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań! A to wszystko za sprawą czarującego sąsiada za płotem i powracającego niespodziewanie byłego męża…Zobacz więcej